Συμμετοχή στη 18η Έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας 2013

Κατηγορία: Σχολικές Συμμετοχές Δημιουργήθηκε : Τρίτη, 12 Μάρτιος 2013

Συμμετοχή στη 18η Έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας 2013

Το σχολείο μας συμμετείχε στην 18η Έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας 2013, που διοργάνωσε το Φωτογραφικό Κέντρο Θεσσαλονίκης (Φ.Κ.Θ.),   δίνοντας την ευκαιρία σε χιλιάδες μαθητές  να δοκιμάσουν τα "φτερά" τους, εξωτερικεύοντας τις φωτογραφικές τους ιδέες στο κοινό της πόλης.
Οι μαθητές που συμμετείχαν με έργα τους είναι: Θεοδώρα Κοτσμπού, Βασίλειος Πολίτης, Θωμάς Τζικακόλιας, υπό την παιδαγωγική καθοδήγηση της καθηγήτριας κας Στυλιανής Δράκου.

Έργα μαθητών