Ενημέρωση γονέων

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 12 Οκτώβριος 2018

Ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 15 Οκτωβρίου 2018, μετά το πέρας του ωρολογίου προγράμματος και ώρα 2 - 3 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων, από τους καθηγητές,  για την επίδοση των μαθητών/τριών και την εν γένει συμπεριφορά τους στο σχολείο. Παρακαλούνται οι γονείς / κηδεμόνες των μαθητών/τριών να ενημερωθούν για τις απουσίες των παιδιών τους από τους υπεύθυνους των τμημάτων και να παραλάβουν οπωσδήποτε ένα έντυπο υπεύθυνης δήλωσης, όπου θα δηλώσουν ενυπόγραφα το e-mail τους, στο οποίο θα ενημερώνονται κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς για τις απουσίες των παιδιών τους.

Ανάπτυξη & Σχεδίαση - Ενημέρωση Ιστοσελίδας: Ζαραμητροπούλου Νικολέττα ΠΕ86