Συμμετοχή σε αγώνες επιτραπέζιας αντισφαίρισης

Κατηγορία: Αθλητισμός

Αγώνες Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης

Την Τετάρτη 23-11-2011 διοργανώθηκαν στη Θεσσαλονίκη Αγώνες Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης για τους μαθητές/τριες Γυμνασίων – Λυκείων της Δυτικής Θεσσαλονίκης. Το σχολείο μας συμμετείχε στους αγώνες με τους μαθητές της Α΄ τάξης Λυκείου, Βουλγαράκη Παντελή & Λεώνη Αθανάσιο, οι οποίοι παρά την μεγάλη τους προσπάθεια & δεξιοτεχνία δεν κατάφεραν να προκριθούν στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Την ευθύνη της ομάδας είχαν οι καθηγητές Φυσικής Αγωγής, Τζογάνης Πέτρος και Γερμανού Ευαγγελία.