19η Έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας 2014

Κατηγορία: Σχολικές Συμμετοχές Δημιουργήθηκε : Παρασκευή, 21 Μάρτιος 2014
Συμμετοχή στην 19η Έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας 2014

Το φωτογραφικό κέντρο Θεσσαλονίκης (Φ.Κ.Θ.) διοργανώνει και για το 2014, για 19η συνεχή χρονιά, την έκθεση Μαθητικής Φωτογραφίας. Όλα αυτά τα χρόνια χιλιάδες μαθητές είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν τα «φτερά» τους, εξωτερικεύοντας τις φωτογραφικές τους ιδέες στο κοινό της πόλης. Η έκθεση θα ξεκινήσει την Παρασκευή 2 Μαΐου σε κεντρικό εκθεσιακό χώρο της Θεσσαλονίκης.
Το σχολείο μας συμμετέχει στην έκθεση με 5 φωτογραφίες της μαθήτριας Κοτσιμπού Σταματίας  και 5 φωτογραφίες του μαθητή Τζικακόλια Θωμά με διάφορες θεματικές ενότητες.
Υπεύθυνος δράσης ο καθηγητής Φουτσιτζής Ιωάννης ΠΕ0401.