Πρώτο Βραβείο Εκφραστικής Ανάγνωσης στα Γαλλικά

Κατηγορία: Σχολικές Συμμετοχές Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 29 Απρίλιος 2018 Γράφτηκε από τον/την Παπαστάθη Ευγενία

Πρώτο Βραβείο
Εκφραστικής Ανάγνωσης στα Γαλλικά

Συγχαίρουμε τη μαθήτρια της Α΄τάξης Γυμνασίου  Παντσιοπούλου  Βασιλική  για το Πρώτο βραβείο που έλαβε ανάμεσα στους διαγωνιζόμενους της Α’Γυμνασίου στον 5ο Διαγωνισμό εκφραστικής ανάγνωσης στα Γαλλικά 2018, με θέμα: «Ιστορίες μυστηρίου», που διοργάνωσε η Ελληνογαλλική Σχολή Καλαμαρί για το σχολικό έτος 2017-2018.

Θερμά συγχαρητήρια από τον Σύλλογο καθηγητών του σχολείου μας και την υπεύθυνη καθηγήτρια Γαλλικών κα.Παπαστάθη-Εππου Ευγενία.