Πρώτα Βραβεία Εκφραστικής Ανάγνωσης στα Γαλλικά

Κατηγορία: Σχολικές Συμμετοχές Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 02 Απρίλιος 2017 Γράφτηκε από τον/την Παπαστάθη Ευγενία

Δύο Πρώτα Βραβεία
Εκφραστικής Ανάγνωσης στα Γαλλικά

Συγχαίρουμε τις μαθήτριες Πολίτου Αναστασία της Β' Λυκείου και Γεωργία Πολίτου της Γ' Γυμνασίου, που έλαβαν πρώτα βραβεία στον 4ο διαγωνισμό εκφραστικής ανάγνωσης στα Γαλλικά 2017, που διοργάνωσε η Ελληνογαλλική Σχολή Καλαμαρί.

Αναλυτικά η Πολίτου Αναστασία της Β' Λυκείου πήρε το Α' Βραβείο ανάμεσα στους μαθητές Λυκείου και η Γεωργία  Πολίτου της Γ' Γυμνασίου πήρε το Α' Βραβείο ανάμεσα στους μαθητές της Γ' Γυμνασίου.